Log på

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Om osFå mere information om Frivillighuset Vindrosen

Personale

Frivillighuset Vindrosens personale består af 5 fastansatte, 1-2 praktikanter og ca. 20 frivillige.

Sekretariatets medarbejdere træffes mandag, onsdag og torsdag kl. 10- 15 samt tirsdag kl. 10-17.

Kontakt os på tlf. 75 45 70 85 eller e-mail: vindrosen@vindrosen-huset.dk

Britt web

Anette web
Britt Schak Hansen  Janus Valsted Anette Zubeil Larsen
Daglig leder PR- og foreningskonsulent Sekretariatsmedarbejder
Britt@vindrosen-huset.dk janus@vindrosen-huset.dk Anette@vindrosen-huset.dk
Tlf: 3035 1333 Tlf. 2340 1091  
Judith web Birgitte web                       
Judith Gudsø Birgitte Jørgensen  
Sekretariatsmedarbejder Sekretariatsmedarbejder/Bogholder  
Judith@vindrosen-huset.dk Birgitte@vindrosen-huset.dk  

Frivillige

Frivillighuset Vindrosen har en gruppe frivillige, der hjælper til med mange forskellige opgaver i huset.
Har du lyst til at blive frivillig i Frivillighuset Vindrosen, bedes du kontakte daglig leder Britt Schak Hansen